The Image
Generator II

5 - 7
February 2016

5 - 7
Februari 2016

  • Friday
    05 — 02

  • Saturday
    06 — 02

  • Sunday
    07 — 02

  • Exhibition until:
    28 february 2016

  • Vrijdag
    05 — 02

  • Zaterdag
    06 — 02

  • Zondag
    07 — 02

  • Tentoonstelling tot:
    28 februari 2016

05 / 02

17:00 Opening met welkomstwoord.Opening with welcome speech.
17:00 - 23:00 Tentoonstelling metExhibition with Leyla Aydoslu, Bianca Baldi, David Bergé, Alexis Blake, Conny Karlsson Lundgren, Robert Cash, Ergin Çavuşoğlu, Oskar Dawicki, Emi Kodama & Hans Demeulenaere, Clément Layes, Jorge León, Shelly Nadashi, Nicolas Pelzer, Salva Sanchis, Adrien Tirtiaux, Anne-Mie Van Kerckhoven, Marc Vanrunxt, Katleen Vinck, Neal White
17:00 - 23:00 Audioguide (No Performance Please.)
18:00 ‘A Distinct Effort’ (David Bergé)
18:30 Gesprek metTalk with Ergin Çavuşoğlu.
19:00 ‘Allegory of the Painted Woman’ (Alexis Blake)
20:00 ‘5 februari 2016’ (Marc Vanrunxt)
21:00 ‘Allegory of the Painted Woman’ (Alexis Blake)
22:00 ‘In Love’ (Bahar Temiz)

06 / 02

13:00 - 23:00 Tentoonstelling metExhibition with Leyla Aydoslu, Bianca Baldi, David Bergé, Alexis Blake, Conny Karlsson Lundgren, Robert Cash, Ergin Çavuşoğlu, Oskar Dawicki, Emi Kodama & Hans Demeulenaere, Clément Layes, Jorge León, Shelly Nadashi, Nicolas Pelzer, Salva Sanchis, Adrien Tirtiaux, Anne-Mie Van Kerckhoven, Marc Vanrunxt, Katleen Vinck, Neal White
13:00 - 23:00 Audioguide (No Performance Please.)
13:00 - 17:00 ‘The dark half of the moon is turquoise’ (Emi Kodama & Hans Demeulenaere)
13:00 - 19:00 ‘Unison’ (Cecilia Lisa Eliceche)
17:00 ‘Geographia’ (Antigone Michalakopoulou)
18:00 ‘A Distinct Effort’ (David Bergé)
19:00 ‘In Love’ (Bahar Temiz)
20:00 ‘Radical Light’ (Salva Sanchis)
21:00 - 23:00 'TITLE (performative installation)' (Clément Layes)

07 / 02

13:00 - 18:00 Tentoonstelling metExhibition with Leyla Aydoslu, Bianca Baldi, David Bergé, Alexis Blake, Conny Karlsson Lundgren, Robert Cash, Ergin Çavuşoğlu, Oskar Dawicki, Emi Kodama & Hans Demeulenaere, Clément Layes, Jorge León, Shelly Nadashi, Nicolas Pelzer, Salva Sanchis, Adrien Tirtiaux, Anne-Mie Van Kerckhoven, Marc Vanrunxt, Katleen Vinck, Neal White
13:00 - 18:00 Audioguide (No Performance Please.)
13:00 - 18:00 ‘The dark half of the moon is turquoise’ (Emi Kodama & Hans Demeulenaere)
13:00 - 18:00 'TITLE (performative installation)' (Clément Layes)
14:00 Workshop ‘Geographia’ (Antigone Michalakopoulou)
14:00 Rondleiding door de tentoonstellingGuided tour in the exhibition
15:00 ‘A Distinct Effort’ (David Bergé)

Tentoonstelling tot 28 februari 2016 — Extra gratis rondleiding op Zondag 21 februari om 14u00 — Gratis toegang tot alle performances en de tentoonstelling — Catering tijdens het festival door villa villekullaProgrammaboekje

Exhibition until 28 february 2016 — Free guided tour on Sunday 21 Februari at 14h00 — Free entrance to all performances and exhibition — Food during the festival by villa villekullaProgram

A three-day happening at the interface between performance and visual art.

Driedaagse happening op het raakvlak tussen performance en beeldende kunst.